Reference

Všem našim dosavadním klientům děkujeme za důvěru, kterou v nás vložili a novým zákazníkům můžeme slíbit, že využijeme veškerých zkušeností a odbornosti, abyste i Vy byli spokojeni

Několik referenčních staveb, abyste si dokázali udělat představu o stavebních projektech, které máme za sebou

Za dobu naší aktivní činnosti jsme vytvořili řadu různých stavebních projektů, které byly zdárně dovedeny do cíle. Další reference naleznete na našich profilech na sociálních sítích Facebook a Instagram.  

Velice dobrá spolupráce s panem Ing. Říhou, spolehlivý, komunikuje, je schopen rychle zapracovat požadované změny a poradit. Velice dobrá komunikace s úřady, pan inženýr je schopen vykomunikovat to, co jiní projektanti nezvládli. Celá naše spolupráce byla bezproblémová, v domě se nám bydlí dobře, jsme spokojení.

MUDr. Marek Lipowski

Rodinný dům Karviná

S firmou RR Project jsme byli velice spokojeni. Naše představy nám dokázali přenést do projektu útulného a praktického rodinného domu. Oceňuji jejich bezproblémovou komunikaci, kvalitu zpracování a flexibilitu při změně stavby.

Vojtěch Žák

Rodinný dům Lutín

Díky předchozí zkušenosti s projekční kanceláří RR Project, která pro nás připravovala projektovou dokumentaci rodinného domu, jsme i naši další stavbu svěřili právě této kanceláři. V obou případech šlo vše hladce a k naší naprosté spokojenosti. Děkujeme.

Lukáš Pašek

Wellness chalupa Červená Voda