Realizujeme Vaše sny

O NÁS

Projekční kancelář RR Project byla založena v roce 2009. Naším cílem je být Vaším průvodcem při vzniku stavebního díla od prvotních myšlenek a návrhů až po finální fáze realizace. Začlenění stavby do lokality a její osazení na pozemku, návrhy a následné úpravy vnitřních dispozic a exteriéru stavby, konstrukční systém, materiálové složení a v neposlední řadě veškerá technologická zařízení. Vše v kontextu moderní doby a veškerých možností, které doba nabízí. To jsou některé z kroků, kterými se s maximální pečlivostí snažíme naše klienty vést.

Veškerá naše práce vychází z přesvědčení, že stejně jako je důležitý design a estetika moderní architektury, je třeba dbát na proveditelnost, užitnou hodnotu, praktičnost a ekonomiku vzniku stavebního díla. Všechna tato kritéria máme na paměti a vždy je individuálně uvádíme v život.

Projektovou dokumentací to u nás však nekončí. Aby bylo možné stavbu realizovat, je třeba jí povolit. Povolovací proces každého stavebního záměru je velmi specifická záležitost a je třeba patřičná dávka zkušeností proto, aby bylo možné jej zajistit v co možná nejkratším čase. Z tohoto důvodu je tu naše inženýrská činnost. V tomto kroku pro naše klienty zajistíme veškerá dílčí vyjádření dotčených orgánů tak, abychom následně zajistili i konečné povolení stavby.

Náplní naší práce jsou rovněž veškeré druhy dozorů při provádění pozemních staveb. Tak jako je totiž důležitá kvalitně zpracovaná projektová dokumentace, je důležitá kvalitní realizace díla ve všech jeho částech a detailech. Jen tak pak vzniká dokonalé dílo jako celek.

Stejně jako se zabýváme novou výstavbou, tak jsou nedílnou součástí naší pracovní náplně rekonstrukce a veškeré úpravy stávajících pozemních staveb. Ať už se jedná o dřevostavbu, zděné technologie případně jakýkoliv jiný materiál.

Dokonalé dílo, dokonalá stavba, dokonalý domov...